Mājas Lapā > Tehnologijas > Tīra gaisa ražotne

Modernā dzīve ir mainījusi gaisa dabisko stāvokli, un mēs bieži atrodamies vidē, kur gaisa elektriskie lādiņi ir disbalansā. Dominē pozitīvi lādētie joni, kuri rada fizioloģiskus traucējumus. Savukārt veselīgu vidi veicinošie negatīvi lādētie atmosfēras joni samazinās centrālās apkures, gaisa kondicionēšanas, smēķēšanas un elektrisko lauku radītās statiskās elektrības ietekmē. Tātad gan darbavietā, gan mājās vairākums cilvēku elpo jonu retinātu gaisu.
Falmec piedāvā jaunu KONTROLĒTU DIVPOLU JONIZĀCIJAS tehnoloģiju tvaika nosūcējiem. Tā ļauj atjaunot atmosfēras jonus, kuri ne tikai samazina nepatīkamos aromātus, bet arī uztur optimālu jonu balansu dzīves vidē, uzlabojot, cilvēka labsajūtu un veselību.

 

 

 

Vienīgie tvaika nosūcēji, kas dezinficē gaisu

 

Pateicoties E.ion sistēmas radītajiem joniem, gaiss var tikt attīrīts un sagatavots tā, lai jūs dzīvotu veselīgākā vidē. Jonu radītā aktivitāte neitralizē gaisā visus piesārņojuma komponentus - tādus kā baktērijas, vīrusi, putekļu ērcītes, putekšņi, sporas, dažādi putekļi, smakas, aromāti, cigarešu dūmi, izplūdes gāzes –, attīra, dezinficē un optimizē to.
Tehniski joni piesaista gaisā esošās piesārņojuma daļiņas un pārveido to elektrisko lādiņu. Tādējādi piesārņojuma daļiņas piesaista zemes elektriskais potenciāls, - tās nokrīt un neizraisot nekādu kaitējumu.
Joni dabā rodas, sadaloties molekulām; to izraisa saules gaismas ietekme, izlāde (zibens), fotoelektriskie efekti, radiācija, gaisa kustības (vējš) un ūdens (avoti, jūras putas, ūdenskritumi, straumes).
Un šodien jūsu mājās Falmec tehnoloģijas.

 

Specializētas laboratorijas apstiprina E.ion® sistēmas efektivitāti

Jonu ražošana un izplatīšanās, kāda tā dabā ir ūdenskritumos, jūras viļņos un zibenī, tīrā gaisā augstu kalnos, Falmec tiek iegūta ar divpolu elektriskā lauka izmantošanu tvaika nosūcēja radītajā gaisa plūsmā.
Jo īpaši jonizācija ļauj samazināt smaržu līmeni virtuvē, likvidējot gaisā palikušās organiskās molekulas.
Vēl vairāk, jonizācija neitralizē gaistošos organiskos savienojumus, pārveidojot tos par CO2 un ūdeni; tā deaktivizē vīrusus, baktērijas un alergēnus, pāršķeļot to ārējās membrānas, deaktivizē pelējumu, sēnītes un sporas, neitralizē tabakas dūmus un pazemina cieto daļiņu līmeni.
Jonizācijas funkciju iespējams aktivizēt, arī lai attīrītu un dezinficētu vidi – neatkarīgi no nepieciešamības samazināt smaržas, kas radušās, gatavojot ēdienu.
Gaiss būs tīrs un veselīgs, nebūs vajadzības lietot ķimikālijas vai UV tehnoloģijas.
Kontrolētas divpolu jonizācijas lietošana nepieļauj nekādu ozona izplatīšanos mājas vidē.

 

 

 

 

Patents

Kontrolētā divpolu jonizācijas
tehnoloģija ir aizsargāta ar
starptautiskiem patentiem.

 

 

Senza nome-2

Samazina vairāk nekā 70% aromāta

Smarža ir subjektīva sajūta, katrs indivīds aromātu uztver citādi, ņemot vērā gan tā intensitāti, gan ožas stimulu kvalitāti. Lai testētu jonizācijas sistēmas efektivitāti, Falmec izvēlējās instrumentu, kas tiek uzskatīts par vispiemērotāko smaržu kvantificēšanai. Pētījumi un testi veikti Dinamiskajā ožas laboratorijā (Dynamic Olfactometry Laboratory), analīzes un izpētes aģentūrā Udīnes un Milānas Universitātē pēc standarta UNI 13725:2004. Mēs veicām analīzes ar daudzveidīgiem produktiem un ēdieniem, ņemot dažādus gaisa paraugus. Izrādījās, ka jonizācijas sistēmas lietošana atļauj samazināt aromātus vairāk nekā par 70%, sasniedzot pat 95% vislabvēlīgākajos apstākļos.

 

 

 

 

 

Labvēlīgā jonu ietekme uz cilvēka bioķīmiju

Joni tiek saukti arī par gaisa vitamīniem, jo tie labvēlīgi ietekmē gan gaisa kvalitāti, likvidējot piesārņojuma komponentus, uzlabojot, gan cilvēka, augu un dzīvnieku enerģiju un veselību. Īpaši labvēlīgu efektu joni atstāj uz cilvēka bioķīmiju, uzlabojot garastāvokli, koncentrēšanās spējas un citus svarīgus veselības faktorus.
Joni ir neredzamas daļiņas bez smaržas un garšas, ko mēs bagātīgi ieelpojam dabiskā vidē. Kad joni ir sasnieguši mūsu asinis, tie izraisa bioķīmiskas reakcijas, kas paaugstina serotonīna (zināms arī kā garastāvokļa hormons) līmeni, palielinot enerģiju dienas laikā, sekmējot stresa pārvarēšanu un atvieglojot depresiju.
Turpretī zema jonu koncentrācija gaisā var izraisīt nomāktību, reiboņus, migrēnu, depresiju un elpas trūkumu.

Senza nome-3

 

 

 

 

 

 

Elpojiet tīru gaisu

 

Cauruļu ēra ir beigusies: apturiet izmaksas un kaitējumu

E.ion sistēma ļauj atbrīvoties no dūmiem un izplūdes caurulēm, novēršot vajadzību pēc arhitektoniskiem ierobežojumiem.
Sekas nešaubīgi ir pozitīvas: nav vajadzības neko mūrēt, pielāgot vai instalēt, lai risinātu gaisa tīrības problēmu.

 

 

 

Tvaika nosūcējam vairs nav nekādu ierobežojumu: esam brīvi radošām izpausmēm

Pilnīgā brīvība tvaika nosūcēja izvietojumā virtuves vidē dara iespējamu ikvienu dizaina risinājumu ēdiena gatavošanas zonā un tātad virtuves iekārtojumā.
Tiek uzlabots estētiskais skats, virtuves iekārtojumu veidojot atbilstoši individuālajām vajadzībām.

 

 

 

Bez lieka enerģijas patēriņa                                                                                                                 

Sastāvējušā gaisa izvade sniedz jūtamus siltuma zaudējumus ziemā un vēsa kondicionētu gaisu vasarā: enerģijas ietaupījums kļūst skaidrs, kad salīdzinām E.ion sistēmu ar tradicionālo tvaika nosūcēju, kurš, darbojoties ar pilnu jaudu, līdz pat 800 m3/h un var nomainīt virtuvē gaisu līdz pat 25 reizēm stundā*

 

*simulēts, ņemot vērā vidēja izmēra virtuvi 4x3x2,7 = 32,4 m3 ar 800 m3/h motoru 800÷32,4= 24,69 gaisa apmaiņas stundā

    

Senza nome-5

Senza nome-4

 

 

 

 

 

Lapas sensors

Pārvērtības ir gaisā

 

Sensors e.ion produktos uztver gaistošos organiskos savienojumus, aromātiskās gāzes, formaldehīdus, cigarešu dūmus, amonjaku un visus piesārņojuma aģentus, kas ir gaisā. Tādējādi tas ir lielisks indikators, lai noteiktu mājas gaisa kvalitātes izmaiņas.
Šī informācija tiek pārveidota lapas krāsā, kas pakāpeniski mainās no dzeltenas uz zaļu atbilstīgi tam, kā uzlabojas apstākļi.
Mēs radījām vēl vienu veidu, kā optimizēt jonizācijas potenciālu.
Ja, darbojoties automātiskajā režīmā, sensors uztver mājas vides gaisa kvalitātes krišanos, tvaika nosūcējs aktivizējas, attīra un dezinficē gaisu, līdz tiek sasniegts balanss.

 

Senza nome-6

 

 

Carbon.zeo

Kombinētais filtrs

 

Kokogle

Aktīvais materiāls ir ogle, galvenokārt grafīta mikrokristālu formā. Tā tiek apstrādāta tā, lai panāktu porainu struktūru ar lielu iekšējās virsmas platību. Pateicoties šīm iezīmēm, oglei ir augsta absorbcijas spēja, noturot uz iekšējās virsmas dažādu vielu molekulas.

 

 

Ceolīts

Ceolīts ir minerālis ar augstu mikroporainību. Tas tiek izmantots organisko savienojumu un ūdens tvaiku absorbcijas spējas dēļ. Ceolīta kristāliem ir augsts tukšo poru līmenis. Apvienots ogles un ceolīta lietojums kopējā filtru sistēmā nodrošina labu filtrāciju un paaugstina attīrīšanas kapacitāti E.ion sistēmā. Carbon.Zeo ir šī kombinācija, kas tiek lietota jaunajos filtros, kas iebūvēti visos E.ion sistēmas produktos.

 

Senza nome-7

Uzturēšana un tīrīšana

Carbon.Zeo filtri neprasa īpašu uzturēšanu. Normālas lietošanas apstākļos jums tie reizi divos gados jāatjauno un pēc četriem gadiem jānomaina.
Lai atjaunotu Carbon.Zeo filtru, ievietojiet to cepeškrāsnī 200 °C temperatūrā uz apmēram divām stundām.