Mājas Lapā > Tehnologijas > Silence kolekcija

Silence kolekcija

Kopš sava pirmsākuma, Falmec cenšas meklēt risinājumus un tehnoloģijas, kas līdzsvarotu produkta darbību un tā ietekmi uz apkārtējo vidi visā to aprites ciklā.
Green Deal ir Falmec atbilde uz globālām, ekoloģiskām pārmaiņām pasaulē. Mēs iedrošinam ikvienu, no lieliem uzņēmumiem līdz produktu gala lietotājam, pievienot savu artavu apkārtējās vides saglabāšanai.
Kā daļa no šīs apņemšanās Falmec ir radījis jauno NRS ® Noise Reduction System produktu līniju. Tieši šajos Falmec izstrādātajos produktos, gaisa plūsma ir optimizēta, novēršot jebkādu pretestību – galveno trokšņa rašanos cēloni.

 

 

86% mazāk trokšņu* ar jauno Falmec NRS®

 

Šo jauno sistēmu (Trokšņu slāpēšanas sistēma) Falmec izstrādājuši sadarbībā ar laboratorijām, kas specializējas gaisa plūsmu dinamikas pētīšanā.
NRS ® un skaņu absorbējošo materiālu izmantošana devusi līdz šim nebijušus rezultātus.
Caur nosūcēju virzītās gaisa plūsmas dinamika tika pētīta, lietojot inovatīvu datoru tehnoloģiju. Tieši tā ļāva Falmec izstrādāt produktus, kuros gaisa plūsma ir optimizēta, novēršot jebkādu pretestību – galveno trokšņa cēloni. Falmec ieguldīja laiku un resursus, arī lai izstrādātu jaunus konkrētajam lietojumam piemērotus skaņu absorbējošus materiālus.
Tie veidoti tā, lai slāpētu jebkuru skaņu, ko rada gaisa kustība, tādējādi vēl vairāk minimizējot trokšņu līmeni, ko jau tā samazinājusi gaisa plūsmas optimizācija.
Tāpēc Falmec var droši teikt, ka ražo KLUSĀKOS TVAIKA NOSŪCĒJUS PASAULĒ.

 

 

 

 

TEHNISKĀS ĪPAŠĪBAS

 

 

 

w_new_nrs_tabella2_EN

 

 

 

 

 

 

w_new_nrs_tabella3_EN

      

LABĀKA DZĪVE JŪSU MĀJĀS BEZ TROKŠŅU RADĪTIEM TRAUCĒJUMIEM

 

Salīdzinot ar šodienas standarta nosūcēju, trokšņa līmenis ir būtiski samazināts. Ieguvums, kas virtuvē ir ārkārtīgi nozīmīgs.

                                                                                                                 

Beidzot, praktiski nedzirdami tvaiku nosūcēji

 

Pēc trokšņa "uztveres" izriet šāds algoritms: katrs 1dB samazinājums atbilst uztvertā trokšņa līmeņa samazinājumam par aptuveni 20%. Citiem vārdiem sakot, ar katru 3dB trokšņu samazināšanos, tie samazinās uz pusi.

 

 

 

w_new_nrs_tabella4_EN

                                                                                                                                            
 

 

 

Lai panāktu vislabāko sniegumu attiecībā uz trokšņa samazināšanu un, lai palielinātu mūsu NRS ® tehnoloģiju sniegtos rezultātus, Falmec iesaka produkts uzstādīt atbilstoši pareizajām specifikācijām. Lai nodrošinātu maksimālus darbības rezultātus, ir svarīgi nodrošināt, ka tvaiku nosūcēji, ir pievienoti ventilācijai izmantojot speciālu skaņas absorbējošu cauruļvadu un līkumu, kas tiek piegādāti kopā ar tvaiku nosūcēju.

 

 

Jauns augstas veiktspējas ogles filtrs

 

Labākos rezultātus jaunā N.R.S.® Noise Reduction System (Trokšņu slāpēšanas sistēma) sasniedz , pieslēdzot to pie ventilācijas sistēmas.
Tomēr, vajadzības gadījumā šo sistēmu ir iespējams izmantot arī recirkulācijas režīmā, izmantojot jauna veida augtas veiktspējas ogles filtru.

 

 

TEHNISKĀS ĪPAŠĪBAS

- Ogles filtrs ir mazgājams un vairākkārt lietojums
- 75% attīrīšanas spēja
- Ar normālu lietošanas intensitāti, filtrus nepieciešams "aktivizēt" ik pēc trīs mēnešiem
- Šī filtra dzīves ilgums ir aptuveni trīs gadus, pēc šī laika tas būtu jānomaina
- Metāla rokturis
- Alumīnija rāmis un iekšējie filtrēšanas slāņi

 

KĀ TO REAKTIVIZĒT

Mazgājot jauno augstas veiktspējas filtru trauku mazgājamā mašīnā ar maigām tīrīšanas ziepēm un temperatūrā, kas nav augstāka par 65C. Vēlams, mazgāt filtru atsevišķi. Pēc mazgāšanas filtru nepieciešams reaktivizēt, desmit minūtes sildot to cepeškrāsnī 100C temperatūrā.